Język polski English language Russian version YouTube

AUTOMATYK

AUTOPART, producent wysokiej klasy akumulatorów do wszystkich typów pojazdów, ciągle modernizuje i unowocześnia swoje linie produkcyjne. Poszukujemy osób, które chcą mieć kontakt z nowoczesną technologią i sprzętem od najlepszych producentów dla branży akumulatorowej. Jeśli chcesz się rozwijać i lubisz podejmować nowe wyzwania, aplikuj do nas na stanowisko:

AUTOMATYK
Miejsce pracy: Mielec

Twoje zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn;
  • Uruchomienie nowych procesów oraz ich modyfikacje;
  • Projektowanie systemów sterowania maszyn, instalacji elektrycznych
    i pneumatycznych;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej – schematów elektrycznych
  • Szybkie i skuteczne usuwanie usterek, i przywracanie funkcjonalności systemów;
  • Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych;
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi;
  • Obsługa techniczna systemów w zakresie optymalizacji parametrów pracy;
  • Testowanie, optymalizacja i modernizacja wdrożonych rozwiązań;
  • Programowanie sterowników, nadzór inżynierski nad prowadzonymi projektami;
  • Sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych prac;
  • Dbałość o zapewnienie aktualizacji i jakości dokumentacji technicznej;

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne (automatyka, elektrotechnika, elektronika);
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku automatyk w branży przemysłowej;
  • Praktyczna znajomość systemów automatyki, podzespołów elektrycznych; pneumatycznych, mile widziana znajomość systemów SCADA;
  • Umiejętność programowania sterowników Siemens;
  • Znajomość sieci przemysłowych;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Umiejętność abstrakcyjnego myślenia w kategoriach matematycznych;
  • Umiejętność rozumienia procesów fizycznych;
  • Umiejętność analizy i syntezy;
  • Wyobraźnia przestrzenna;

Oferujemy:

  • Pracę w polskiej, stabilnej, ale ciągle rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Pakiet świadczeń z funduszu socjalnego;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • Szkolenia techniczne i możliwość awansu;