Język polski English language Russian version YouTube

TECHNOLOG

AUTOPART, producent wysokiej klasy akumulatorów do wszystkich typów pojazdów, ciągle modernizuje i unowocześnia swoje linie produkcyjne. Poszukujemy osób, które stale dążą do szukania efektywnych rozwiązań i rozumieją, że doskonalenie procesu jest jednym z najważniejszych zadań w firmie produkcyjnej. Jeśli chcesz się rozwijać i lubisz podejmować nowe wyzwania, aplikuj do nas na stanowisko:

TECHNOLOG
Miejsce pracy: Mielec

Twoje zadania:

  • Nadzorowanie prac związanych z procesami technologicznymi;
  • Dbanie o aktualizację instrukcji technologicznych dla gniazd produkcyjnych;
  • Wykonanie schematów: procesów produkcji, schematów przepływu materiałów i komponentów;
  • Wykonanie planów kontroli procesu;
  • Sporządzanie i nadzorowanie dokumentacji technologicznej;
  • Optymalizacja procesów i metod produkcyjnych;
  • Ustawianie i kontrola parametrów maszyn i urządzeń;
  • Analiza problemów produkcyjnych;
  • Prowadzenie programów/ projektów usprawnieniowych;
  • Czynne uczestniczenie w procesie doskonalenia technologii produkcji akumulatorów;
  • Konsultowanie warunków technologicznych wykonywanych wyrobów;

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowego na stanowisku technolog;
  • znajomość technicznego języka angielskiego;
  • umiejętność planowania i projektowania przebiegu procesów technologicznych
  • umiejętność analizy potrzeb klienta, odbiorcy lub wymagań produktowych, w celu opracowania technologii wytwarzania;
  • znajomość maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji, znajomość dostępnych technologii;
  • obsługa programów komputerowych (mile widziana znajomość AutoCAD, Solid Edge, Solid Works);
  • wiedza na temat materiałów, zależna od branży;
  • znajomość metodyk wykorzystywanych w produkcji (np. Lean Manufacturing, Kaizen, Kanban, Six Sigma);
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technologicznej;

Oferujemy:

  • pracę w polskiej, stabilnej, ale ciągle rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pakiet świadczeń z funduszu socjalnego
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • szkolenia techniczne i możliwość awansu