Język polski English language Russian version YouTube

CONTINUOUS IMPROVEMENT MANAGER

AUTOPART, producent wysokiej klasy akumulatorów do wszystkich typów pojazdów, ciągle modernizuje i unowocześnia swoje linie produkcyjne. Poszukujemy osób, które stale dążą do szukania efektywnych rozwiązań i rozumieją, że doskonalenie procesu jest jednym z najważniejszych zadań w firmie produkcyjnej. Jeśli chcesz się rozwijać i lubisz podejmować nowe wyzwania, aplikuj do nas na stanowisko:

miejsce pracy: Mielec

          Obowiązki:

  • rozwój narzędzi lean manufacturing
  • kierowanie zespołem inżynierów procesowych
  • usprawnianie procesów produkcyjnych oraz wsparcie w uruchamianiu nowych maszyn/technologii
  • analiza danych związanych z jakością produktów oraz koordynowanie działań korygujących
  • analizowanie i optymalizacja strumienia wartości
  • identyfikowanie obszarów do doskonalenia w procesach produkcyjnych i logistycznych
  • prowadzenie warsztatów i szkoleń

    Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • doświadczenie w pracy wg standardów normy ISO/TS 16949
  • bardzo dobra wiedza teoretyczna i praktyczna z obszaru Lean (SMED, TPM, 6S, VSM, KANBAN, etc.),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

  • pracę w polskiej, stabilnej, ale ciągle rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pakiet świadczeń z funduszu socjalnego;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • szkolenia techniczne i możliwość awansu;